Co robimy / Agencja Reklamowa - Zaginione Studio - strony www, reklama zewnętrzna, upominki

Co robimy

Tworzymy profesjonalne rozwiązania dla Twojej firmy

Dbamy o całokształt wizerunku naszych klientów, zapewniając im spójny wizerunek na każdym etapie docierania do klienta.

strony www

Strona internetowa jest istotnym elementem tworzenia wizerunku. Budujemy pozytywny przekaz od podstaw, dla każdego z Klientów indywidualnie.

Budując witrynę zwracamy uwagę na jej funkcjonalność i czytelność serwisu. Dbamy również o to, aby informacje zawarte na stronie były łatwe do odnalezienia. Zaprojektujemy dla Ciebie dynamiczny serwis WWW z użyciem zaawansowanych technologii aktywnych.

Każda strona internetowa jest wykonywana od podstaw. Nasze nieszablonowe produkcje zyskują coraz większe zainteresowanie na polskim rynku IT i B2B. Naszymi Klientami są nie tylko duże koncerny i znane marki, ale także startujące przedsiębiorstwa. Nasza oferta oraz możliwości produkcyjne są dobierane indywidualnie do potrzeb i możliwości finansowych Klienta

Reklama zewnętrzna

Reklama zewnętrzna jest jednym z najważniejszych nośników przekazu reklamowego. Charakteryzuje się prostym przekazem i minimalną zawartością treści. Jednocześnie powinna być bogata wizualnie, tak aby zainteresować i być zapamiętana przez odbiorcę.
Liczy się efekt i skuteczność.

Oferujemy zaprojektowanie i wykonanie min: banerów, billboardów, litery przestrzennych, tablic reklamowych, reklamy na samochodach, kasetonów podświetlanych i innych.

Upominki reklamowe

Upominki reklamowe ozdobione logo to jedna z popularnych form promowania firmy. Stanowią dobry sposób budowania świadomości marki wśród klientów. Traktowane są jako forma podziękowania za  dotychczasową współpracę oraz deklaracja utrzymywania dalszych kontaktów biznesowych.

Oferujemy szeroki wybór upominków reklamowych - począwszy od symbolicznych drobiazgów kierowanych do masowego odbiorcy, po stylowe i ekskluzywne podarunki skierowane dla firm, pozycjonujących się na rynku w grupie luksusowych i elitarnych.

Druk

Oferujemy wysoką jakość usług w zakresie wydruków cyfrowych oraz offsetowych. Zapewniamy optymalny dobór papieru oraz szereg opcji uszlachetniania druku m.in. lakier punktowy, hot print, tłoczenie, embossing.

Projektujemy oraz wykonujemy materiały reklamowe tj. wizytówki, foldery reklamowe, ulotki, plakaty, katalogi, druki wielkoformatowe – banery, billboardy i inne.

W ramach obsługi poligraficznej oferujemy również nadruk sitodrukowy, tampondruk.

O firmie kim jesteśmy

Wizytówką naszej firmy jest najwyższa jakość świadczonych przez nas usług, czego dowodem jest ..

więcej

Kontakt zadzwoń i zapytaj

Nasz adres:
ul. Miła 17, 26-600 Radom
tel.: 48 330 82 99

email:kontakt@zaginionestudio.pl

więcej

Klienci dla kogo pracowaliśmy

copyright © 2012 www.zaginionestudio.pl