Kim jesteśmy / Agencja Reklamowa - Zaginione Studio - strony www, reklama zewnętrzna, upominki

Kim jesteśmy

Tworzymy profesjonalne rozwiązania dla Twojej firmy

The idea for Premium Pixels came about after a fruitless search for a particular style of Photoshop brush. In the end, I made my own. Premium Pixels is where I share my design resources and I sometimes even throw in the odd tutorial for good measure.

Jesteśmy agencją reklamową typu full servise, założoną w 2005 roku.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze w zakresie reklamy i promocji. Zajmujemy się opracowywaniem i realizacją szeroko rozumianej reklamy i wizerunku firm - identyfikacją wizualną, poligrafią, projektowaniem stron www, upominkami reklamowymi, reklamą zewnętrzną i pozostałymi dziedzinami nowoczesnego marketingu.

Tworzymy młody i kreatywny zespół składający się z doświadczonych specjalistów w sektorze reklamy. Nieustannie wzbogacamy naszą wiedzę oraz nabywamy cenne doświadczenie.

Kładziemy szczególny nacisk na indywidualne podejście do każdego projektu. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i sugestie. Dzięki współpracy z Klientem nasze realizacje doskonale spełniają wymogi stawiane reklamie - są profesjonalnym wizerunkiem danej firmy i przyczyniają się do jej sukcesu.

Nasze projekty cechuje oryginalność, estetyka i wysoka jakość wykonania. Cenimy sobie profesjonalność i zadowolenie klienta.

O firmie kim jesteśmy

Wizytówką naszej firmy jest najwyższa jakość świadczonych przez nas usług, czego dowodem jest ..

więcej

Kontakt zadzwoń i zapytaj

Nasz adres:
ul. Miła 17, 26-600 Radom
tel.: 48 330 82 99

email:kontakt@zaginionestudio.pl

więcej

Klienci dla kogo pracowaliśmy

copyright © 2012 www.zaginionestudio.pl